| monica_6956 a întrebat:

Am si eu o intrebare si va rog frumos sa imi raspundeti seriossad Eu si prietenul meu de "frecam" unul de celalalt(imbracati cu chiloti si pantaloni scurti). El zice ca ii s-a rupt ata, chiar daca noi nu am avut contact sexual si eu sunt inca virgina. Ce s-a putut intampla?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu s-a intamplat nimic, a avut doar o erectie mai puternica. Ruptul atei la baieti nu este echivalent cu dezvirginarea, se poate intampla inainte (la o masturbare de exemplu), la primul contact sexual, dupa, sau niciodata.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

In niciun caz nu i s-a rupt de la frecatul vostru!

Poate de la prea multa masturbarebig grin

Si e virgin si el pentru ca n-ati avut niciun contact!

| Luori a răspuns:

Ar trebui sa va mai documentati amandoi, nu sa traiti in lumea voastra de "frecari "straight face.

Nu s-a intamplat nimic; din cele relatate sunteti amandoi virgini.

Răspuns utilizator avertizat
| Maria46854213 a răspuns:

"ok deci nu stiu cum intelegeti voi dar din cate stiu eu ata penisului si cea vestita cand esti "virgin" este cea care iti inconjoara capul penisului"

| monica_6956 explică:

Si el e virgin