| AndreeaX95X a întrebat:

Buna,am si eu o nelamurire si sunt foarte speriata.Am 18 si sunt virgina, acum 3 zile a venit prietenu meu la mine si am inceput sa ne pupam sa ne frecam unu de celalalt ambii eram imbracati,deodata imi zica ca a ejaculat, s-a dus repede la baie si mi-a zis ca s-a sters.Dupa ce a venit de la baie am inceput sa ne pupam si mi-a pus mana la pasarica da prin chiloti nu a avut contact cu ea si imi este frica sa fi ramas putina sperma pe mana... exista posibilitatea sa raman insarcinata? Precizez ca nu a fost contact sexual.Va rog sa raspundeti sincer imi este foarte frica

7 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Ai 18 ani si tu habar nu ai pe ce planeta traiesti. Daca aveai chilotii pe tine de ce te tot ingrijorezi?-.-

| Oana92 a răspuns:

Din moment ce te-a atins prin haine nu ai cum sa fi insarcinata. Aveti mai multa grija data viitoare happy

| Alcyon a răspuns:

Din moment ce erati imbracati, nu se poate sa fi ramas gravida. Ai grija ca data viitoare sa nu patesti acelasi lucru, dezbracati fiind.

| Seepty a răspuns:

Daca nu a fost contact sexual in niciun caz sa fii ramas insarcinata, dar sa fim seriosi chiar crezi ca si-a lasat sperma pe mana ca sa ti-o introduca tie in vagin?

| AndreeaX95X explică (pentru Seepty):

Nu cred ca si-a lasat...da eu ma gandesc daca nu s-a sters bine pe maini si a mai ramas ceva.

| xCrazyGirl a răspuns:

Nu happy mai ales daca a fost peste chiloti, vaginul este 8 cm thinking crad laughing oricum sunt sigura ca nu ai ramas happy

| Romasenco_Andrei_1994 a răspuns:

Muti face griji totul va fi norma fiindca acea sperma trebuie introdusa inauntru dar prin atingeri de genu nu se intimpla nimic stai linistita