| NickStanescu a întrebat:

am si eu o nelamurire. Ieri trebuia sa-mi vina CM dar pana seara tarziu nu am avut nimic. Dintr-o data am avut o secretie maronie care pana acum nu mi s-a mai intamplat, peste ceva timp la cateva ore s-a facut roz, tin sa mentionez ca scurgrerile au fost de cantitate mai mica. Dimineata cand m-am trezit CM si-a revenit la normal doar ca la fel este o cantitate mai mica ca de obicei. Poate sa fie o sarcina? Imi doresc mult acest lucru, si contactul a fost neprotejat si am urmarit ziua de ovulatie, am cate simptome de sarcina da nu sunt sigura deoare-ce mi-a revenit CM la normal.
Tin sa mentionez ca a tinut 4-5 zile.

2 răspunsuri:
| looovee a răspuns:

Incearca un consult cu ginecologic. Am avut asa situatie insa a tinut doar 2-3 zile si la fel cantitate mica. Cind mam adresat la medic, mi-a zis ca am o bacterie si din cauza asta mi-a venit acesta scurgere. La fel am avut contact neprotejat in ziua de ovulatie. Si eu m-am gandit la o sarcina insa nu a fost.

| Everywhere_4058 a răspuns:

Incearca un consult ginecologic! Dureri de ovare? Bazinul mai umflat in baza de cat de obicei? se poate sa fi racit sau sa ai o infectie!