| 1863939Bogdan a întrebat:

am si eu o problema cu penisul, e stram, b adica cand e erect total nu pot sa-l indrept deloc, este curbat in sus, nu pot sa-l indrept in jos decat daca nu e erect total, ma deranjeaza rau problema asta. S-a mai confruntat cineva cu problema asta? Am 16ani.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lasa-l asa cum e, ca e bine.

| RoCkKiD a răspuns:

Problema nu e decat in capul tau, multe penisuri sunt curbatatat timp cat se ridica si isi face treaba n-are nimic.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se apreciaza pe baza statisticilor medicale existente, ca in cazul a peste 8 barbati din 10 au penisul mai mult sau mai putin : arcuit, incovoiat, in absolut toate directiile posibile, in sus, in jos, inspre dreapta, inspre stanga, sau orice alta directie... intermediara. Si cu toate acestea prin incercari succesive, fiecare barbat chiar si cel cu penisul foarte tare incovioat, si-a gasit si a stabilit care este cea mai buna pozitie de sex pe care o poate adopta/folosi in timpul partidelor sexuale. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu este nicio problema cu penisul tau. Asa trebuie sa fie un penis cand este in erectie.

| StefanAdam a răspuns:

Si al meu e asa, e normal

| Meli1605 a răspuns:

Stai linistit, acesta este un avantaj care te va ajuta in viitor! O sa iti fie mai usor sa oferi placere din punct de vedere sexual.