| andu80 a întrebat:

am varsta de 30 de ani si acum un an am obsevat ca s-a strambat penisul spre stanga. Nu m-ar fi deranjat daca nu ar fi acea parte din penis (chiar in dreptul locului unde s-a strambat) care este foarte tare in erectie si se simte si cand nu este in erectie, ca si cum ar fi un nod pe un muschi, cam asta ar fi senzatia. Pot sa spun ca exista o jena in momentul actului sexual. Locul unde s-a strambta este cam la 3 cm de la baza. Ce as putea face sa remediez problema? Multumesc!

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te la medic. Nu e normal ce ti se intampla tie. Multi barbati au penisul curbat, dar asa e de la inceput si nu se curbeaza mai mult. In plus, ceea ce simti tu acolo pare o tumora sau o ingrosare a fasciei. Neaparat mergi sa te vada un urolog cat mai repede.

| monyk a răspuns:

Buna, nu e de glumit cu asta si e bine sa vezi din timp ca nu cumva sa fie ceva grav pentru ca bine sigur nu e, fa un control medical si ai grija de tine.

| EUSIATIT a răspuns:

Mediculo e cel mai in masura. nu lua de baza rautatile care ti se sp nu mai amina si mergi fara retinere la medic sanatate iti urez

| cutie a răspuns:

Sa te excitii mai multlaughingo sa se ridicewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cel mai bine este sa mergi la un medic care iti poate spune ce problema ai. Nu cred ca este normal sa te doara si mai ales sa se "strambe" la varsta ta. Ori te nasti cu dansa stramba, ori e o problema care cere un consult medical. Parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medic urgent!