| Anonimabruneta123 a întrebat:

As avea si eu o problemă, am facut sex cu prietenul meu pentru prima data pe data de 17 iulie, acum ulima data cand mi-a venit ciclul menstrual a fost pe data de 24 iunie.Acesta nu si a dat drumul in mine, nu s-a intamplat absolut nimic. Ciclul inca nu mi-a venit inca.
Exista riscul de a fi insarcinată? Multumesc frumos, este urgent

3 răspunsuri:
| MishuD a răspuns:

Daca ai facut sex neprotejata, da, exista riscul. Sexul fara prezervativ implica mereu riscuri de sarcina nedorita.
Mergi la farmacie, ia-ti un test de sarcina si verifica. (intreaba farmacista cum se foloseste testul sa nu ai probleme cu interpretarea rezultatelor).

| Violleta2022 a răspuns:

Fa un test de sarcina DUPA 21 de zile de la ultimul contact sexual si vei vedea daca esti ori nu gravida!

| boos2003 a răspuns:

Waw! Fix de ziua mea