| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor, vreau sa aflu părerea voastră, se intampla foarte des sa merg pe strada și sa ma claxoneze băieții sau sa strige după mine.Vi s-a întâmplat asa ceva? Ce părere aveti?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Arati destul de bine la fizic, asa ca trebuie sa ai grija noaptea pe unde mergi si sa ai o arma pentru autoaparare in caz de hartuire sexuala sau rapire.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil te imbraci provocator, ca multe altele. Iar cei care striga dupa tine stau prost cu educatia.
Părere de barbat.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Nu ma îmbrac provocatorhappyAvând in vedere ca nici majora nu sunt. mi se pare un lucru de prost gust ca cineva sa claxoneze femeile pe strada

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

In privinta prostului gust, in acest caz, ai dreptate.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Te claxonează sau te strigă doar țăranii.
Pentru că arăți bine.
Un băiat cu un minim de educație nu te va aborda așa.

| Nirvanaaa a răspuns:

Lipsa de educație, nu așa abordezi o fata. Mai ales o necunoscuta de pe strada.
Da, mi s-a intamplat de multe ori. Căștile sunt foarte bune in aceste momente laughing. Dau impresia ca nu auzi nimic din exterior și îți poți vedea liniștita de drum.

| anonim_4396 explică (pentru Nirvanaaa):

Cred ca o sa iau căștile după mine de acum laughing

| Nirvanaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Recomand laughing mai ales dacă vrei sa fii lăsată in pace

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi s-a întâmplat.

| Larianiel a răspuns:

Hey! Cred că toate fetele, indiferent de cum arată, sunt claxonate pe stradă. Disperați sunt peste tot.

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru Larianiel):

Nu chiar toate fetele, însă clar asemenea comportament îl au doar aceia care nu respectă femeia, căci ea ne dă viață.