| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua! Aș vrea să pun o întrebare și să vă explic ceea ce s-a întâmplat. Împreun cu iubitul meu am avut un moment intim. Acesta și-a atins penisul și mi-a introdus un deget în zona intimă. (ps: a ejaculat în urma cu o zi,în care a urinat și a făcut duș,nu mi-a introdus deloc penisul). Întrebarea este următoarea: Pot rămâne gravidă dacă după ce și-a atins penisul, mi-a introdus un deget în vagin? Eu eram în perioada fertilă, ultima menstruație am avut-o pe 2 februarie, iar noi am făcut asta pe 17 februarie. Îmi este teamă de lichidul preejaculator, nu a avut degetul umed sau vreo cantitate lichid când a introdus. Vă mulțumesc pentru timpul acordat!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu exista sanse sa ramîi gravida, mergi la ginecolog la control ce varsta ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Împreună * de lichid*

| Miruna333 a răspuns:

Nu a avut degetul umed sau vreo cantitate lichid când a introdus. Ti-ai raspuns singura. Conceptia se realizeaza prin sex.

| anonim_4396 explică (pentru Miruna333):

Mulțumesc frumos!