| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua. Ati putea va rog frumos sa imi dati si mie niste idei de lucruri dragute / frumoase pe care as putea sa le fac fata de iubita mea? Prin care sa ii pot arata cat tin la ea.

In afara de de a duce cate un trandafir ocazional, asta am mai facut.

Nu prea am asa mare experienta in relatii si ideile voastre chiar m-ar ajuta.

As aprecia daca as primi numai raspunsuri serioase.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea sa-i canti un cantec de dragoste... sau sa-i reciti o poezie.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu, n-as pute. Imi place mirosul de gel de dus si deodorant.
Legat de relatie, ai putea sa faci o excursie cu ea, sau sa ii arati lucruri.
Fetele sunt atrase de experiente in genul echitatiei, motociclismului, TIR (tras cu arma).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A ti pute sau aici pute?laughing

| Cutezătorul4k a răspuns:

Sa mergeți sa mâncați ceva in oras, gatiti impreuna, faceti un desert, la cinema, plimbări de seara, faceti tik tok uri, mergeți la mall, jucati jocuri din copilărie, mers cu bicicleta, stati in pat si dragaliti-va, ia i ciocolata ei preferata
Sper ca te ajuta