| raluca_8263 a întrebat:

Peste o saptamana am banchetul si as vrea sa imi da-ti niste idei sau mai bine zis ce am putea face pentru a fi ceva de neuitat(dans, caraoche). As vrea sa fie unul dintre cele mai frumoase banchete.Astept ideile voastre, iar cele care ma vor ajuta primesc

1 răspuns:
| xdgirl18 a răspuns:

E banchetul tau! Fal pe gustul tau. fa un concurs de caraoche sau dans...alege muzica ta preferata dai mai pune si preferatele invitatilor.Atata pot sati scriu...sorry XD