| RosaliaOriginala a întrebat:

Cum reactioneaza barbatii hetero cand vad o femeie? Toti sunt atat de obsedati, incat le curg balele cand trece o femeie pe langa ei? De ex, am mai vazut la niste rude poze cu femei nud in telefon, din greseala, chiar atat de "terminati" sunt toti barbatii hetero?

12 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca e o Bunăciune eu mă opresc și fac o plecăciune

| mihai69 a răspuns:

De ce sunt "terminați" cei cărora le place frumosul?

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns:

Depinde despre ce femei vorbim, daca vorbim de cele atractive fizic avem anumite reactii ale corpului, intorci capul dupa ele pe strada, le scanezi 2-3 secunde si iti spui "ce buna e asta", ai puls mare, adica te stimuleaza vizual ce vezi, probabil ni se dilata pupilele, ai inclusiv erectie, asta daca esti un barbat sanatos si potent, bine...ca sa se ajunga asa repede la erectie trebuie sa arate foarte bine, nu se declanseaza la oricine. Daca femeia nu e atractiva nu vom avea nicio reactie, va fi opusul la ce am zis mai sus. Nu e vorba de curs bale sau obsesii, e vorba de niste reactii absolut normale ale corpului unui barbat hetero atunci cand zareste o femeie misto, e o atractie involuntara iar corpul raspunde in consecinta, nu e ca si cum vrem sa ni se scoale cand vedem pe una care arata foarte bine in autobuz sau in locuri incomode, e natura noastra, mai cititi si voi daca nu va cunoasteti corpul. Admit ca unii sunt libidinosi de-a dreptul, duc atractia asta pentru femei la alt nivel, eu vorbesc strict de reactiile anatomice ale noastre la stimuli vizuali.

| blackann a răspuns:

Si tu esti tot hetero, bro

| RosaliaOriginala explică (pentru blackann):

Ai probleme mintale bro? Alt cuvant nu ai in vocabular bro?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce adresezi întrebarea ca și când nu ai fi hetero? happy
Dacă ești hetero ar trebui să înțelegi, nu? happy
Hai să-ți mărturisesc eu ca fată ceva, dar care habar nu are dacă e hetero sau bi, eram la semafor acum vreo 2 luni, aproape de casă, chiar mai avea vreo 2 colțuri ca să ajung acasă, dar era un semafor, și cu gândurile mele șezusem cu capul pe geam așa, când pe trotuar, trecea o bunăciune, trecuse ea din drept cu mașina mea, dar eu încă aveam ochii pe ea și verdele deja se făcuse happy nu mai țin minte dacă ăia chiar mă claxonau sau nu, dar știu sigur că 5 secunde tot le-am pierdut până să pornesc de pe loc. laughing)
Cam tot ăla a fost momentul și când i-am înțeles pe bărbățeii hetero, chiar e turmentator să privești astfel de bunăciuni.

| Danny28 a răspuns:

Ma doare fix undeva cand trece o femeie pe langa mine si da, sunt hetero. Dar din cate vad tu faci parte din lgbt si cataloghezi toti barbatii ca fiind terminati. Nici sa nu va mirati ca nu sunteti acceptati in societate. Unii si unele va meritati soarta.

| Kaonashii a răspuns:

Nu, eu nu sunt asa si mi se pare ca astia care inca reactionaeza ca niste copii de 13 ani cand vad un fund au mari probleme.
Am cateva cunostinte asa si sincer, toti au tulburari mintale, hormonale si sunt dependenti de filme p0rno la modul ca le distruge viata.
Eu sa fiu femeie as lua-o la pas cand as observa ca tipul are apucaturi din astea.
Dar societatea asta hipersexualizata a facut consumul de material xxx sa para un fleac si au inceput sa manipuleze femeile ca daca nu accepta comportamente din astea sunt ele insecure cand nu e deloc asa dar efectele mizeriei asteia o sa se vada in timp, deja se vede in cateva studii si in felul in care regresam
Viitorul e sumbru.