| cugetatorul2015 a întrebat:

Cum scap de furia din mine? E vorba de o tensiune sentimentala, pe care uneori mi-o imaginez si sexuala. E vorba despre o persoana iubita.

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Esti cam pervers. Mergi si te spovedeste, poate mai scapi de ideile alea ale tale.
Serios vorbesc, nu stiu ce alt remediu ai avea... psihologii de la noi vad pacientii ca pe nebuni, daca am fi in America, treaba ar sta altfel, dar nu suntem acolo.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Orice om normal este furios atunci cand nu este capabil sa-si duca la capat o dorinta.

| h3r a răspuns:

De ce furie? Ciudate sentimente mai ai.

| Mihai437 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu cineva despre problema asta, vorbeste cu persoana iubita, spune-i ce simti. Si eu eram asa dar cand am inceput sa ii explic persoanei iubite ce aveam si asa ma puteam elibera!

| cugetatorul2015 explică (pentru Mihai437):

Sunt bune sfaturile tale dar in acest caz nu se poate aplica.

| Anonimasimpla a răspuns:

Buna du-te la medic.e chiar anormal.n-am mai auzit asa ceva pana acum. poate din cauza ca te a marcat ceva.fa sport, relaxeaza-te lasa pc-ul si gaseste o ocupatie incat sa uiti de problema pe care o ai.

| cugetatorul2015 explică (pentru Anonimasimpla):

Crezi ca o intereseaza? Nu o intereseaza.