| Marius08098 a întrebat:

Buna ziua, daca am avut sperma pe mana si peste 2 ore am introdus mana in vaginul unei fete se poate sa rămân însărcinată? Mana era uscata si nu avea urme de sperma pe ea

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu degetul, mana, prosopul si alte obiecte NU se poate ramane gravida femeia!

Nu va mai jucati cu organele sexuale, in situatia in care sunteti copii atat de mici de nu stiti nici macar cum se fac copii.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă mana era curata(nu avea urme de spermă) și după 2 ore ai băgat-o în vagin ul unei fete, nu este posibil sa rămână gravida.