| LovelyGirl78 a întrebat:

happy As avea si eu o intrebare. daca prietenul meu si-a dat drumul pe mana lui, apoi s-a spalat pe maini, s-a sters si dupa 10 minute si-a introdus degetul in vaginul meu, mai puteau fii urme de sperma? Adica, poti sa raman insarcinata?thinking Funda`love struck

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,nu draga nu ai cum sa ramai insarcinata, e cam absurd.DOar odata ce s-a spalat pe maini si s-a sters,nu cred ca a mai ramas sperma pe mana,doar nu a stat cu sperma pe deget,gandeste putin logic, n ue cazul sa te sperii, ca nu se ramane chiar asa usor insarcinata.

7 răspunsuri:
| alexutza1183 a răspuns:

Daca s-a spalat bine nu ai cum...stai linistita

| Evolution a răspuns:

Nu prea laughing dacă sa spălat pe mâini şi a trecut 10 minute nu cred că mai avea urme.

| Anonim654321 a răspuns:

Are 14 happy

| BingoRaw a răspuns:

Pregateste de maritat laughing glumeam,

Nop, it's safe

| iulianh a răspuns:

Nu

| danydanydany a răspuns:

Nici de cum laughing
poti sta linistita ca nu ai cum sa ramai insarcinata happy
bafta!

| AlinaCurca a răspuns:

Normal, pentru ca spermatozoizii sunt niste capuse cu picioruse care se prind de mana si nu mai pleaca de acolo decat daca bagi mana in ulei incins. Nu, fata, nu poti.