| anonim_4396 a întrebat:

de cand am intrat in clasa 9...imi place foarte tare de un tip doar ca el este putin mai inalt decat mine. I-am zis pe mess ca il plac si mi-a zis ca nu ii pasa.Am inceput sa il visez noaptea.Toata ziua numai la el ma gandesc.Adeseori cand ies din clasa se uita insistent. ce spun?! mereu cand ma vede se uita insistent dar fara macar sa imi zica un buna sau etc.Am intrat cu el in vorba pe mess si mi-a zis ca acum dc il bag in seama?laughinglol.help:**

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca ti-a zis ca nu ii pasa, lasa-l in pace ca nu are nici maniere nici bun-simtwinking
Cauta-ti un baiat mai educat

daniela
| daniela a răspuns:

Nu crezi ca e mai mult o obsesie pentru ca te-a refuzat?

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
Nu cred ca este vorba de placere aici...ci doar de o obsesie, pentru ca el te-a refuzat o data.
Mai bine cautati un alt baiatwinking