| Davidtnt a întrebat:

Buna ziua,de o zi am avut o lovitura dureroasa la penis,m-a durut pe moment si un pic dupa,dar de acum o zi pana acum nu mi se ridica nicicum, dar nu simt nici o durere, e posibil sa nu mai fac copii? Sau sa am ceva probleme grave? Va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Testiculele sunt responsabile cu sperma si cu copii.
Penisul este responsabil cu erectia laughing
Penisul este vanat, sau umflat?
Daca da, te sfatuiesc sa mergi de urgenta la spital.

| mi25 a răspuns:

Jassmina, tot fara minte, tot fara minte?crying Tocmai a spus saracul baiat ca nu se mai ridica. Atunci cu ce sa intruduca sperma in vagin ca sa faca copi(i)?laughing

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Taiel -_-

| DonutsRO a răspuns:

Bănuiesc că acum s-au ridicat?