| anonim_4396 a întrebat:

Salut Tpu..Joi am jucat baschet cu un băiat în parc..Si cum ma jucam acolo, băiatul a dat cu cotul, din greseala, în testiculul stâng. Pe moment nu m-a durut lovitura f tare și am continuat sa joc fără probleme.In ziua aceea,cand m-am întors acasă a început sa ma doară cate puțin, dar m-am putut odihnit fără probleme.Din nou astăzi am avut dureri ceva mai mari dar treceau după o perioada.Mi-e frica sa nu am probleme mai grave pentru ca sunt momente în care ma doare și nu știu ce sa fac.Mi-e frica sa nu fie mai grav, fix asta mai imi lipsea, după ce ca trec printr-o perioada destul de naspa. Aveți idee ce ar trebui sa fac? De ex când scriu asta nu am dureri aproape deloc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Ești ok.

| IDK98989823 a răspuns (pentru VoidEternal):

După cat timp va trece durere oare?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"..Joi am jucat baschet cu un băiat.a dat cu cotul, din greseala, în testicolul stâng... astăzi am avut dureri "

ar fi util, chiar foarte, un consult medical!

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

laughing
N ai ras când ai recitit citatul ăla?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa golești foarte bine testiculele de aia te doare.