| angelinthedark a întrebat:

Fetelor, cum s-a purtat prietenul vostru in timpul actului sexual, cand v-a dezvirginat? Dar dupa? S-a schimbat intr-un fel? In bine sau rau?

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu s-a schimbat in nici un fel si nici n-ar fi normal sa se schimbe.

| N.Priceputu' a răspuns:

Constat ca esti discreta, subtila si p...erseverenta.Bravo! Un sfat.
Afla numele si adresele prietenilor lor ca sa constati personal ce experienta au trait cele 80-90 "fete"care raspund.Nu de alta, dar acum tu stii sa faci diferenta.Ma bazez pe tine!