| Quetzalcoal a întrebat:

Bună ziua
Este vreun risc de boala la sexul oral cu o prostituata?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca la aia i scurge sange in gura si atinge penisul tau da, dar mai predispus esti tu sa-i dai ei o boala, totul protejat man

| corbulalbrosu a răspuns:

Mai multca sigur te expui unui risc potential, din moment ce acea prostituata intretine numeroase contacte sexuale cu barbati proveniti probabil din toate mediile sociale. In consecinta raspunsul este bineinteles ca DA, fiindca majoritatea prostituatelor din tara noastra reprezinta focare de infectie deoarece nu-si fac analizele medicale periodice. big grin

| minrest a răspuns:

Exista, evident, odata ce sangele care iriga gura si vaginul este acelasi. Germenii patogeni ai BTS se transmit prin sange. Nu stiu daca poti sa-i spui risc, daca mergi de cateva ori sigur iei ceva.

| SG1995 a răspuns:

Daca aia are boli gingivale si sexuale simultan ai dat de dracu.