| barbii16 a întrebat:

in urma cu o luna mia întârziat menstruatia 3zile. Luna asta mia venit mai repede cu 3 zile. Luna mia curs numai 2-3 picături si atat. Poate sa fie vorba de sarcina?
Multumesc

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nici vorba, este doar un ciclu neregulat, este imposibil sa fi bortoasa daca ti-a venit menstruatia

| sofisis a răspuns:

E posibil sa fii fost sangerare de nidatie daca spui ca a venit mai devreme si a tinut foarte putin si a curs foarte putin.
Oricum fara detalii mai concrete (cand ai facut sex, cand trebuia sa iti vina in mod normal etc) e ca si cum ne-ai cere sa jucam rolul mamei Omida.
Fa si tu un test de sarcina si te lamuresti.

| 4psiho a răspuns:

Dacă ți-a venit menstra înseamnă că nu ești însărcinată. Cumpărăți un test de sarcină ca să dormi liniștită.
Pentru dereglări ale ciclului poți consulta un doctor endocrinolog sau ginecolog.

| colgiurodica a răspuns:

Probabil,ca sa fii 100% convinsa fa un test