| PisicaNeagra89 a întrebat:

Bună ziua! În urma cu o săptămână am avut un contact sexual în urma căruia prezervativul s-a rupt. Partenerul doar de 3-4 ori m-a penetrat, iar după ce am văzut ca s-a rupt prezervativul ne am oprit. Credeți că e posibil sa rămân însărcinata?

8 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Da, este posibil.

| Sofer a răspuns:

Nu.

| Sistemulxxl a răspuns:

Pai nu spui ceva esential. A ejaculat in tine, esti la ovulatie?

| FindMyName a răspuns:

Dacă a ejaculat în tine, da ai șanse sa rămâi însărcinată.
Dacă în prezervativ era lichid de al lui și acesta când s-a rupt lichidul a pătruns în tine, tot rămâi.

| DoamnaLalea a răspuns:

PisicaNeagra89, te ai transformat cumva în PisicaAlba89? (Adică e ejaculat în tine?) Ca daca da, atunci ai ramas

| Sistemulxxl a răspuns (pentru DoamnaLalea):

Intrebare prosteasca. Erai la ovulatie? Iei anticonceptionale?
Si daca ramai gravida care-i treaba? Nu pentru procreiere e sexul?
Daca il iubesti asa de tare de ti-ai dat jos chilotii care-i treaba daca te si casatoresti cu domnul acela?
De ce sa te arate cu degetul domnul acela dupa ce te vei casatori cu altul?

| PisicaNeagra89 explică (pentru Sistemulxxl):

Nu a ejaculat și nici nu eram la ovulație, mie ultima menstruatie mi-a venit pe 4 august și m-a ținut pana pe 9 august.

| Sistemulxxl a răspuns (pentru PisicaNeagra89):

Pai daca nu a ejaculat cum sa ramai gravida? De fapt ce cauta ala in chilotii tai?