| Maya1330 a întrebat:

Iubitul meu si cu mine ne-am " jucat " putin sa spun asa si dusi de val, am ajuns la sex anal. Fix in secunda in care a ejaculat, a scos-o, insa a ajuns putin pe fund ( nu ar fi ajuns in vagin, sau langa, spune el). Inainte de asta, ne am atins putin in zonele intime, dar fara penetrare. Credeti ca fie din cauza lichidului preseminal fie din cauza spermei care posibil sa se fi scurs ( foarte putin ) sa raman insarcinata? ( sunt virgina )

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu esti in perioada fertila nu exista nici practic si nici teoretic posibilitatea de a se forma o sarcina. Raspunsul este un categoric NU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei afla tu.

| Xpressurself a răspuns:

Nu ramai insarcinata. putea sa termine in fundulet ca oricum nu ramaneai. de aia fac fetele anal pentru ca nu exista nici un pericol sa ramana insarcinata.

| Maya1330 explică:

E vorba despre unde a ejaculat, pentru ca a fost in zona fundului, dar e posibilitatea sa se fi scurs pe/ in vagin? Sau la contactul cu aerul, spermatozoizii au fost omorati?

| Maya1330 explică:

Nu a ejaculat in vagin, dar daca s ar fi scurs, acei spermatozoizi dupa 1-2 secunde nu mor de la contactul cu aerul? Daca nu ai un raspuns, atunci nu mai posta happy

| Leo1993 a răspuns (pentru Maya1330):

Sperma moare cand se usuca. daca nici macar atata lucru nu stiai