| Negociatorul a întrebat:

Buna Ziua!
Ma doare capul penisului intr-o parte putin asa. este o jena mai mult. s-ar putea sa fie din cauza frecarii acestuia cu portofelul din buzunar sau deoarece imi sta mai mult sculat cand sunt cu iubita laughing, nu stiu ce sa cred. sper sa imi treaca repede, ati mai patit sau ceva? nu vreau sa fiu ingrijorat sau sa ma afecteze sexual

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Durerea pe care o ai la penis s-ar pute sa fie cauzata de cele doua lucruri de care vorbesti tu.Nu te speria, va trece cu timpul.

Răspuns utilizator avertizat
| Negociatorul explică:

Doamne Ajuta sa fie asa, mi se pare dubios, dar sper sa treaca in cateva zile cel mult. Daca ating nu ma doare decat intr-un punct. gata cu portofelul acolo laughing