| ImiESomnMereu a întrebat:

mi-a aparut o mica iritatie pe capul penisului, din cauza frecării putin cam "brutale" sa zic asa.Cu ce pot sa ma dau ca sa treaca mai repede? Pot folosi crema de galbenele, sau nu e recomandat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spalat cu apa calda si sapun dimineata si seara si lasat in pace cateva zile ( fara mastur bare), ca sa treaca iritatia.
Nu-i nevoie sa folosesti creme, doar sa-i dai pauza pana se vindeca si evident, sa-l speli foarte bine, ca iritatia sa nu se infecteze.

| Bizon95 a răspuns:

Daca e doar rosu, atunci spala bine, cu atentie si mai lasa p0rnu' tongue

daca vezi ORICE lichid/stralucire sau arata destul de rau, eu mi-as pune palma in kur si m-as duce cat mai repede la medic, pentru ca NU AS VREA SA RISC SA AJUNG AM O PROBLEMA PERMANENTA... MAI ALES PE, PENIS!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unt de shea.

| Liviu322 a răspuns:

Da, este folositoare crema de galbenele.