| Carstea_Robert_1987 a întrebat:

Bună ziua ma numesc Robert si doresc si eu un mesaj pentru iubita mea Cristina care facem 6 luni de relatie si care m-a ajutat mult in momentele grele ale vietii. Multumesc mult.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te duce capul sa ii scrii ceva? Daca am scrie noi si-ar da seama ca nu este de la tine. Penibil!

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa adaptezi sau sa reformulezi unul dintre mesajele si/sau felicitarile care se potrivesc cel mai bine sentimentelor tale fata de fiinta iubita. http://felicit.net/index/sms_dragoste/0-27 Succes!

| IisusChristos a răspuns:

Stiu ca un simplu te iubesc ar fi de ajuns, dar ce ai facut pentru mine in aceste 6 luni nu se poate exprima printr-un simplu "te iubesc". Ai fost langa mine la bine si la greu, m-ai ajutat cand nu mai puteam, si...te iubesc.

Funda?