| Testy_Jhonny_1966 a întrebat:

nu am facut-o niciodată fata prezervativ si din curiozitate am penetrat partenera câteva secunde fara. Este posibil sa fi luat vreo boala? Menționez ca nu știu daca ea are vreo boala sau nu.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca a ramas insarcinata boala e ultima ta problema.

| Fatamuntilor a răspuns:

Pai tu ai facut sex cu fata aia intamplator, fara sa o cunosti? Nu e iubita ta? LOGIC ar trebui sa-ti spuna daca are probleme! Asta in cazul in care e iubita ta! Daca e de centura ai toate sansele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''Partenera'' e iubita ta sau dama de companie?

| Blamely a răspuns:

Dacă ea a avut ceva, categoric ai luat și tu.

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Bolile nu se iau chiar asa usor cum spune doctorul. Daca nu e o curva ordinara, sunt convins ca n-are nici ea vreo boala care sa va afecteze in vreun fel.

| NoRegretsxx a răspuns:

Tu ce crezi?
Intreab-o si o sa afli.

| Petricika a răspuns:

Esti penibil big grin ..sa vorbesti asa despre fata pe care o iubesti, de ce nu o intrebi pe ea? ..atata timp cat nu prea ai simptome inseamna ca esti in regula.du-te la medic si o sa afli.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Petricika):

Unde a zis ca o iubeste?

| Petricika a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai daca a zis ca e iubita lui?! asta ce mai inseamna? sau e iubita doar in pat?