| CristianChivescu a întrebat:

Buna Ziua, peste cateva zile este ziua prietenei mele face 14 ani ce sa-i cumpar? De imbracat nu stiu ce marime poarta si imi este frica sa nu ii iau ceva mai mare, vreau sa ii iau ceva ce sa ii placa.
Dau Funda
Vreau cat mai multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Ai putea incerca sa ii cumperi:
Un ceas (incerca ceva model mai finut).
Un colier.
O bratara.
Un inel.
(sau alte bijuterii mai ieftine)
Ai putea sa ii mai cumperi flori.
Ciocolata.
O carte (ceva gen de carte de care ai vazut tu ca citeste).
Un CD cu muzica artistului ei preferat.
Ceva produse de infrumusetare (set de la Avon).
Etc etc...
Daca te gandesti un pic, sunt multe chestii pe care i le-ai putea cumpara, totul depinde si de bugetul tau insawinking

3 răspunsuri:
| ioanadanny a răspuns:

Poti sa ii cumperi un iepuras pufos,un ceas, un parfum care sa semene cu cel preferat de ea, o bratara de argint sau aur. poti sa ii cumperi de ex daca ii place hello kitty sa ii iei niste accesori.

| roxanikmititika a răspuns:

Sau ai putea sa ii cumperi niste produse personalizate {cu poze ei}ex:cana,ceas,tricou, sapca, perna etc...
sper ca te-am ajutat

| Ub a răspuns:

Daca esti o persoana romantica, sa stii ca fetele de 13-17 ani de obicei isi doresc cel mai mult partenerul in acea zi langa ele. Dar o poti surprinde cu o floare, simpla ( nu ditai buchetu) exemplu un trandafir (rosu daca o iubesti...) alb. sau cum preferi. Poti incerca o bijuterie (evita ceasurile, pandantivele, sau toate astea pe care le poate lua si ea si care nu st asa de speciale) un inelus, finut ar fi perfect, o bratara finutaaa. Succes!