| Anonimul450 a întrebat:

Buna ziua, revin cu un update, acum am 30 de ani si dna preoteasa 46, acum stam impreuna dar ea totusi se mai duce la preot dar acum suntem impreuna insa ma simt folosit. Vrea bani pentru a isi lua esarfe, fuste, dresuri, pantofi dar eu o iubesc pentru ca ne simtim bine. Ce este de facut?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Daca te simti folosit asta nu mai e relatie.In relatia asta tu esti un fel,, daddy"pentru ea, cat ai bani o sa stea cu tine si cand nu sa mai ai bani o sa iti dea papucii.
Bine ar fi sa te desparti de ea.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai crescut cam repede din martie, cand aveai 23 de ani.
Troll plictisit!

| dullcat a răspuns:

Sa mai reduci din povesti.In martie aveai 23 de ani, acum ai 30 de ani? Lame.

https://www.tpu.ro/......-care-imi/