| OSimplaFata29 a întrebat:

Buna ziua!
Rog raspuns serios de la cei care au mai patit asta sau de la cei care se pricep in domeniu.
Eu cu prietenul meu facem de obicei sex protejat, am facut neprotejat doar de cateva ori. Problema este ca ce fiecare data cand am facut-o neprotejat, ii apareau niste pete de culoare rosu deschis pe capul penisului. Treceau in cateva zile singure. De data asta s-a intamplat la fel, dar acum a mai aparut ceva: penisul nu poate sta in erectie, nu se scoala. Credeti ca are legatura? Nu vrem sa mergem inca la doctor, am vrut sa cer mai multe pareri. Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Daca ii apar aceste pete si in ultimul timp nu i se mai scoala, consultati de urgenta un medic urolog care sa va spuna care sunt cauzele acestor fenomene. El este acela care va poate da cele mai bune sfaturi.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu-l mai atragi.Nu se mai excita cand este cu tine. Pune-i un film xxx sa vezi cum se face băț.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar si cineva care se pricepe in domeniu nu o sa iti dea vreo parere corecta dupa niste descrieri pe net

| Violleta2022 a răspuns:

DE foli cu transmitere sexuala ati auzit?
daca nu, mergeti impreuna la medic ca nu-i de gluma!
Cu cat stati mai mult, cu atat se agraveaza boala!

| corbulalbrosu a răspuns:

Bolile venerice adica BTS, in anumite cazuri nu pot fi depistate, diagnosticate fara efectuarea unor analize specifice ale secretiei tale vaginale. In concluzie, rezulta ca nimeni nu poate da un raspuns corect intro astfel de situatie. Vizita medicala devine obligatorie. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

O fi alergic la tine!
Și eu recomand o vizită la medic.