| Andreeastefi21 a întrebat:

Am facut pe data de 25 si 27 august sex protejat cu prietenul meu, intre acte s-a spalat cu apa si sapun si a si urinat, mentionez ca ultima menstruatie a inceput pe data de 2 august. Exista vreo sansa sa fiu gravinda? Am si verificat prezervativele. De asemenea am observat cateva pete de sange cu 3 zile inainte de menstruatie( ieri) si astazi au aparut, fiind un rosu aprins...

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Nu sunt sanse sa fii gravida.

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic el va vedea daca esti gravidă nu gravindă, ce varsta ai?

| Dana2103 a răspuns:

Ai facut sex. exista vreo sansa sa fi ramas insarcinata? Tu ce crezi?
Doar ai facut sex, nu ai jucat biliard

| Andreeastefi21 explică (pentru Dana2103):

Am uitat sa mentionez ca a ejaculat afara, deci practic am facut tot ce trebuie ca sa evit o sarcina. Ori ai un raspuns care ma poate ajuta, ori te abtii la comentarii de genul.

| Dana2103 a răspuns (pentru Andreeastefi21):

Pai de unde sa stim noi daca vei ramane sau nu? Daca nici tu nu stii.

| Stegman a răspuns:

Nu.

| Andreeastefi21 explică (pentru Stegman):

Multumesc!

| Stegman a răspuns (pentru Andreeastefi21):

Cu placere. Foloseste prezervativul si distreaza te incontinuare, nu mai asculta rautaciosii.

| Andreeastefi21 explică (pentru Stegman):

Ma consider destul de responsabila avand in vedere ca folosim si verificam de fiecare data prezervativele! Nici macar nu ejaculeaza in interior, mereu se spala si urineaza intre acte! P.S. Mi a venit astazi!

| Allys19 a răspuns:

Ca sa fi sigura de acum, poți lua anticoncepționale. Ajuta in mai multe privințe. Dupa părerea mea e ca n-ai cum sa fi însărcinată.

| Andreeastefi21 explică (pentru Allys19):

De acord cu tine, insa daca nu respecti exact tratamentul, protectia nu e de 100%, si eu cred ca nu am cum sa fiu, pe mine ma ingrijorau doar scurgerile premenstruale. Multumesc pentru raspuns!