| Talion a întrebat:

Buna Ziua! Rog Seriozitate!
In timpul actului sexual am observat ca atunci cand imi trag pielea de pe capul penisului si imi pun prezervativul dupa 1 minut in act pielea se tot trage inapoi pe cap si astfel se formeaza cute si prezervativul este tras in sus si astfel aluneca si in timpul acela nu mai simt nimic.Este normal se intample asta? Eu am ca o bariera la marginea penisului din acea piele nu ar trebui sa se dupa pana in jos? Sfaturi, ceva?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Nu știu, încearcă alte marimi pentru prezervativele pe care le folosești. Dacă prezervativele pe care le iei sunt prea mici - se rup; dacă sunt prea mari - alunecă. Mai jos am să-ți las un link legat de asta:
https://www.google.com/......ivele/amp/

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca mai multe numere de prezervative, poate nu este cel corect.
Prezervativul trebuie sa intre foarte greu pe penis si sa stea perfect intins, fara sa faca cute. Daca face cute insemna ca este prea larg (mare) pentru penisul tau si de aceea cade de pe penis in timpul actului sexual.
Cumpara masuri mai mici!