| Andrei0098 a întrebat:

Salut. Este normal ca partenera mea sa simta o gadilatura in timpul actului sexual? Eu nu prea simt nimic, folosesc prezervativul. Este normal? Mentionez ca marimea penisului este de 18

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă asta cu femeia înainte să faci sex cu ea

- în poziția misionar, adică tu peste ea bagi penisul și dacă NU mai intră și rămâne puțin afară îi spui femeii să REGLEZE ea din bazin poziția cât să intre penisul.

Așa se face sex cu o femeie când ai penis mai lung.

Tu ca bărbat SIMȚI când nu mai intră penisul și REȚII cam cât trebuie să bagi penisul fără să o doară pe femeie.

În celelalte poziții ai grijă tot la fel și să SIMȚI tu când nu mai intră penisul.

Asta e valabil la ZECI de femei când ai penis peste 18 cm și GROS.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din aprilie ti-a mai crescut. Ai masurat cu alta ruleta. Daca doar o gadila inseamna ca ea este parcarea din Mall.

| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca masura penisului este incorecta, daca-l masori cu ochiul sau de la anus, ca de-l aveai atat de mare era imposibil sa nu simta femeia doar o gadilatura.
Pune rigla peste penis si de data asta vei vedea ca masura lui este mult mai mica decat il vezi tu si probabil este extrem de subire, atata vreme cat ste incapabil sa atinga pereti vaginului si sa produca placere.
O alta problema care duce la insatisfactia femeii este durata foarte mica a partidei sexuale, femeia avand nevoie de cel putin 10-15 minute de sex vaginal serios, cu un penis "adevarat" care sa-i stimuleze centri nervosi din peretii vaginului, producandu-i placere.
Din tot ce ai spus tu aici, denota ca ori ai un penis mic, ori foarte subtire ori esti incapabil sa tii o partida sexuala sexual mai mult de 5 minute.

| Andrei0098 explică (pentru Violleta2022):

Mi a spus ca simte placere si gadilat, dar nu geme, asta m-a facut sa cred asta

| Andrei0098 explică (pentru Violleta2022):

Mi a spus ca simte placere, dar si o gadilatura aproape insuportabila cand ma misc mai repede

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrei0098):

Dar gadilatura aia nu este suficienta, fiindca aceea nu este orgasm, probabil pentru ca te termeni prea repede, sau nu ai penisul suficinet de mare ca sa-i poti produce orgasm.

| Andrei0098 explică (pentru Violleta2022):

De multe ori. I am dat repede rau ai mi-a spus ca nu mainpoate si era fleasca rau. A gadilat o prea tare. Ala e orgasm?

| Goete a răspuns:

La marimea asta e normal ca doar o gâdâla laughing

| Andrei0098 explică (pentru Goete):

La 18 cm bro? laughing

| Goete a răspuns (pentru Andrei0098):

Hai ca vrei sa zici ca 18cm e mare?
Ma faci sa rad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CITEȘTE BINE
- la penis de peste 18 cm în poziția misionar nu intră tot
- în alte poziții o doare dar combină cu plăcerea și ajunge repede la orgasm
Nu știu câți ani ai și dacă chiar ai penis peste 18 cm DAR femeia ajunge foarte repede la ORGASM când face sex cu penis lung PESTE 18 cm.