| AntoniaMaria98 a întrebat:

Buna ziua! Sunt un viitor psiholog și am de abordat o tema despre adolescenți și relațiile lor intime care sunt expune în mediul online. Acum ceva timp am văzut pe tik tok un material despre o tipa care povestea ca undeva în jurul vârstei de 16 ani, într o vara în care muncea la mare, a întreținut relații intime cu mai multi baieti la intervale scurte de timp. Scopul cercetării mele este analizarea temperamentului acelei persoane și al comportamentului în situația prezentata de către ea, cât și eventualele judecați la care se expune când povestește despre asta. Dacă ma poate ajuta cineva cu un profil de socializare al tipei, sau canalul de YouTube, pentru a putea urmari acel material. Mulțumesc mult!

Răspuns Câştigător
| alexandru3107 a răspuns:

@nothing.matters.anyway este contul de tiktok al doamnei respective (se regaseste si materialul despre care ati adus vorba).

| AntoniaMaria98 explică (pentru alexandru3107):

Mulțumesc! Mi ați fost de mare ajutor!

1 răspuns: