| Gheorghee_5565 a întrebat:

Buna ziua TPU am 15 ani si de la 13 ani am inceput sa ma masturbez zi de zi acum vreo 2-3 luni am observat ca am testiculele mult mai mici si mai lasate imi zice si mie cineva ce trebuie sa fac ca sa se mareasca la loc testiculele va rog. sunt foarte speriat MULTUMESC.

7 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Pai eu am observat ca la frig pielea aia(scrotu parca) se strange si la cald se lasa... daca te masturbezi zi de zi e normal sa fie mai gol ca l-ai golit de sperma

| Allexis a răspuns:

Sa le da-i pace o vreme si isi revin singure.

| lAuRitAs a răspuns:

Pai fa laba in fiecare zi de 2-3 ori pe zi si o sa iti revi fa laba ca e sanatoasa rolling on the floor

| Skylar a răspuns:

Obvious troll is obvious

| cherishana a răspuns:

Get a life iubi mic!

| CynicalCunt a răspuns:

E ca o anvelopa de masina douchebag. Dai o gaura cu bisturiu si umfla-le cu pompa happy

| Gheorghee_5565 explică:

Si o sa se mareasca dupa un timp?