| AlexStefan33 a întrebat:

Buna seara am nevoie de ajutor. Am 20 de ani si am testiculele cam mici si sunt lasate. De la varsta de 15-16 ani ma autosatisfac aproape in fiecare zi si treptat am observat o descrestere a testiculelor. Ce sfat imi recomandati? Ma poate ajuta o dieta, sau trebuie sa evit sa ma mai autosatisfac. La cat timp trebuie sa ma autosatisfac pentru a-mi creste testiculele la loc, si a nu fi atat de mult lasate. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Sincer, nu cred ca au descrescut, daca nu le-ai masurat in vreun fel as crede ca este doar o impresie. Nu am auzit vreodata sa scada de la autosatisfacere.
Cel mai bine discuta problema asta fara nici o jena cu doctorul tau de familie. In ziua de azi lumea s-a mai destupat la minte iar autosatisfacerea a devenit perfect acceptabila.
Poate ca sunt lasate pentru ca porti imbracaminte prea calduroasa. Functia scrotului este sa tina testiculele reci.
Cat timp functia nu este afectata, nu cred ca ai de ce sa iti faci probleme. Eu ti-as recomanda o "dieta" cu fete happy