| Bahaos154 a întrebat:

Bună ziua TPU, am o intrebare care mă macină de ceva timp, am 16 ani și vreau să fac sex cu o fată și problema mea este că nu știu ce prezervative să cumpăr și am nevoie de ajutor. Care sunt cele mai bune prezervative pentru prima data? Există prezervative universale și dacă da unde le găsesc și cum se numesc?

Răspuns Câştigător
| JulesDC a răspuns:

Si eu recomand tot durex extra-safe si lubrifiantul albastru tot de la durex sau cel galben-portocaliu pe care scrie "warming". Cel mai sigur dupa terminarea actului sexual poti verifica prezervativul daca e spart sau ciupit, umplandul cu apa. (Am patit sa iau o cutie cu prezervative sparte din fabrica si m-am lecuit dupa aceea)

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Orice prezervativ are utilitate pentru orice tip de belengher ca e gros sau subtire mare sau tare merge

| Emilian65 a răspuns:

La orice farmacie sau la orice supermarket.

| Sofer a răspuns:

Poți încerca și Durex clasic.

| JustStitch a răspuns:

Îți recomand durexwinking

| Valhoare a răspuns:

Noroc!
Recomand durex extra safe, cu lubrifiant durex, pe bază de apă(ăla albastru). Le găsești la farmacie. Totuși când îți va veni sa ejaculezi, chit ca ai prezervativ, mai recomand să faci ejacularea afară din vagin.