| alexalx1pa a întrebat:

Buna ziua TPU, am o întrebarea foarte serioasă, pana la 13 ani am avut fimoza de gradul 1 pe care am rezolvat-o, acum am 14 și pot sa-mi decalotez capul fără nici o problema.Problema e alta, când vreau sa-mi ating capul simt o senzație de disconfort(încă n-am avut relații sexuale dar urmează cel mai curând)prima data m-am gândit ca voi face sex fără sa-mi scot capul, dar mi-e frica ca nu o sa pot avea copii dacă nu fac sex cu capul scos.
un tratament îmi puteți da?
Sau cineva care a mai avut sau are aceasta problema?(daca se poate un tratament acasă
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Asta e doar la început. Pe măsură ce începi să te masturbezi sau / și să faci sex, se obișnuiește și nu vei mai simți decât plăcere.
Copii faci oricum, nu contează dacă o belești ori nu, e destul să ejaculezi în vagin când ea e în perioada fertilă.

| alexalx1pa explică (pentru mihai69):

Mulțumesc!
Dar când o sa fac sex prima oară sa fac cu capul scos?

| mihai69 a răspuns (pentru alexalx1pa):

Crede-mă, aia va fi ultima ta grijă, cum stă în acele clipe.
Dar ar fi bine să nu uiți de prezervativ.

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai este normal sa simti senzatia respectiva oarecum, asteapta pana cand o sa fie cazul de relatie sexuala si o sa vezi atunci.

| alexalx1pa explică (pentru DoarBogdan):

Pai mi e frica ca nu o sa mai dispară senzația asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este normal, capul nu e facut sa pui mâna pe el. Eu zic sa te calmezi cu relatiile sexuale la 14 ani si mai ales sunt destul de sigur ca nu vrei copii.

| alexalx1pa explică (pentru anonim_4396):

Pai acum nu vreau copii
ma refeream ca pe viitor.