| ILoveJudo a întrebat:

Buna Ziua TPU am o problema vreau sa cumpar cs go dar nu stiu daca o sa mearga pe pc-ul meu merge va dau ceva
Prima poza e pc ul meu http://postimg.org/image/d0zlwcax5/
iar asta e minimum requirments CPU: Intel Core 2 Duo E6600 or AMD Phenom X3 8750 processor or better
CPU Speed: Info
RAM: 2 GB
OS: Windows 7/Vista/XP
Video Card: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
Sound Card: Yes
Free Disk Space: 8 GB SCUZATI CATEGORIA E CEA MAI FOLOSITA

6 răspunsuri:
| LonlyWolf a răspuns:

Cs e mult mai ok

| Ibrahimovic a răspuns:

Daca iti merge, iti merge greu. Ai sistemul pe 64 de bit si asta cere resusrse mai mari. Dar e posibil sa-ti mearga.

| ILoveJudo explică (pentru Ibrahimovic):

Deci va merge? eu vreau sa ma joc mult adica sa ma joc

| Hazzard a răspuns:

Daca ne-ai putea spune ce GPU(placa video) ai, ti-as putea spune daca mege sau nu, dar e foarte probabil sa iti mearga. Daca calculatorul e din 2013-2014 e imposibil ca placa video sa fie sub 512 MB.

| ILoveJudo explică (pentru Hazzard):

Are 4 ani cred

| Hazzard a răspuns (pentru ILoveJudo):

In cazul asta incearca sa afli ce placa video are (GPU) sau sa scrii denumirea completa a calculatorului si se poate afla usor.