| paul1silvia1 a întrebat:

Bună ziua TPU, am și eu o întrebare. Aseară am făcut dragoste cu iubita mea fiind la prima zi de menstruație și mi-am dat drumul în ea. Este posibil sa rămână însărcinată, fiindcă aseară a durut-o burta iar azi dimineață i-a curs sânge din nas și nu știu dacă e de la stop sau altceva.

10 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Nu ramane insarcinata dar cum dr@cu faceti sex la menstruatie ca imi vine sa vomit numai cand ma gandesc...

| paul1silvia1 explică (pentru alina2k18):

Dar tu de unde ști că nu? Ai incercat și nu ai rămas?

| IamJoKeR a răspuns (pentru alina2k18):

Dezgustator...da-mi o punga sa borasc

| IamJoKeR a răspuns (pentru paul1silvia1):

Eu zic sa te abtii

| AnemonaP a răspuns (pentru alina2k18):

Sa fii femeie și sa zici asta, grav

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Am auzit ca sunt femei care fac sex pe menstruatie. Am auzit de la niste prieteni.

| alina2k18 a răspuns:

Ca la nastere sa mor aici laughing cu prosoape, tifoane, tampoane laughing

| Werrich a răspuns:

Troll

| Robert265 a răspuns:

Da

| Alexis1202 a răspuns:

Femeia poate rămâne însărcinată indiferent dacă e pe stop sau nu. Nu exista nici o zi din luna, exista doar zile la ovulatie când sunt șanse mai mari și restul când sunt șanse mai mici. Dacă nu îți dorești un copil, nu mai risca, folosește prezervativ indiferent de situație. happy