| NICOLETTA2019 a întrebat:

Buna ziua TPU am si eu o intrebare... Cum pot sa ajung SG la Orgasm?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce-i aia SG?

| ywar a răspuns (pentru darrio2007):

Stanga, sugrumata, sgailtaiala, etc, practic orice cu sg happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Fetele isi pot provoca orgasm cel mai simplu si usor printr-o simpla mangaiere sau o masarea mai intensa/energica a clitorisului cu varful degetului sau un obiect care vibreaza si este presat de clitoris, sau este introdus in vagin. La fel cum s-a procedat si in cazul femeilor care au participat la un experiment in aceasta privinta si prezentat in urmatorul articol :
http://www.romaniatv.net/......64984.html
Spor la lucru. :D

| mihai69 a răspuns:

Prin masturbare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SG,adica singapore?

| Toteu78 a răspuns:

Caută mă in privat și îți explic cum

| Anonim1900 a răspuns:

Pai prima data ai nevoie de mine apoi o sa ajungi singura.

| doctorlovebuc a răspuns:

Imi poti lasa mesaj privat