| ValentinPandur123 a întrebat:

Buna ziua TPU. Aseara am ramas la un prieten vechi de ai mei acasa.

De dimineata m-am trezit cu penisul in stare erecta iar prietenul meu ma luase in brate si penisul "s-a facut baston".

Sunt putin speriat deoarece nu pot spune ca mi-a displacut... Tin sa mentionez ca a fost prima experienta de genul cu un baiat, mie imi plac fetele.

Sa vorbesc cu el despre ce s-a intamplat sau sa merg la psiholog?

10 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Discuta cu prietenul si vedeti-va fiecare de prietena voastra.

| Catrice a răspuns:

Mmm ești sigur ca doar te-a îmbrățișat?winking

| ValentinPandur123 explică (pentru Catrice):

Incep sa cred ca nu, astazi cand am vorbit prin mesaje mi-a pus emoticone perverse

| Catrice a răspuns (pentru ValentinPandur123):

Mmmm cere-i detaliiwinking

| Mayhem666 a răspuns:

"Tin sa mentionez ca a fost prima experienta de genul cu un baiat, mie imi plac fetele."

Ei bine, am o veste pentru tine...

Glumesc.

E ok, nu e nimic gresit cu asta. Ce n-as da sa fi fost eu in locul tau.

| Werrich a răspuns:

Nu e nimic, e ok, se intampla si fratilor baieti care dorm impreuna. Dupa cum a spus si KarlLagerfeld, poate ai avut un vis erotic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă sa te trezești cu o fata în pat nu cu un băiat dacă ești speriat și îndoielnic privind orientarea ta sexuala. Dacă ești bisexual nu cred ca poți schimba acest lucru. Poate ai visat ceva înainte sa te trezești și de aceea ai avut falsa impresia ca erectia a fost produsa de amicul tău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Putin probabil sa fie vorba de orientarea sexuala, mai ales ca abia te trezisei din somn si e firesc la noi baietii sa se intample astfel.

Mergi si la psiholog si nu numai pentru asta, dar vorbeste deschis si cu prietenul tau.

Succes!

| Adolf8 a răspuns:

Poate ești Bi.

| Angelicc a răspuns:

Până la urmă sexualitatea se schimba, s-ar putea sa fi doar bisexual, sau poate corpul a reacționat fără minte. Dont worry, asta nu e o chestie pentru mersul la psiholog!