| 0ffliner a întrebat:

Cand penisul e in stare erecta de ce pulseaza?

Răspuns Câştigător
| candora a răspuns:

Fiindca atunci ti-e pulsul mai mare, e excitarea cea carew face singele sa inunde venele si sa-ti pulseze ca nebunulwinking

5 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Pentru ca e vascularizat si normal ca vasele se dilata si pulseaza sangele cu viteza mai mare.

| bsb a răspuns:

Erectia iti vine atunci cand inima bate mai tare, si sangele ti se acumuleaza in vene. se duce catre cap si il face sa se incordeze. pulsatia care o simti e cea de la inima. cu cat e mai mare cu atat bate inima mai tare si tu esti mai excitat

| kukuucu a răspuns:

Pentru-ca esti tu pervers!

| 999koCasStor a răspuns:

De lene,
este lene sa erecteze

| Marius_3897 a răspuns:

Ca vrea sa il bagi in pasarica! rolling on the floor