| RupHerT a întrebat:

Buna ziua TPU. Azi vine prietena mea la mine si nici nu stiu ce sa fac si mi-e si rusine de camera mea? Naa. cum sa va spun nu e o camera de lux 100% si de asta ma tem nu vreau sa reactioneze prost sau sa se simta altfel... Va rog ajutati-ma mult. Acuma fara raspunsuri la caterinca chiar am nevoie de ajutor.

Răspuns Câştigător
| DollyWiitch a răspuns:

Rămâi calm atâta timp cât de iubește nu-i pasă unde e, ești mai important decât o cameră. În plus n-ai de ce să-ți fie jenă >be yourself :*

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu este neaparat nevoie de lux, insa este neaparat nevoie de ordine si curatenie chiar mai multa decat 100%.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i asta:Asa arata o camera de barbat fara femeie laughing

| deea1155 a răspuns:

Acum sincer, vine in inspectie sau in vizita?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru deea1155):

Păi fata vine in vizită dar el poate sa o primească in jeg? Nu e frumos sa fie camera murdară. El trebuie sa faca curat in casă in toată casa nu numai in cameră, că poate aia vrea la baie si daca e jeg si acolo se duce dracului fata si nu se m ai uită înapoilaughing