| ZoltanZoltan a întrebat:

De ce cand ma duc la baie si imi trag pielea de pe penis am un lichid ca si sperma? Nu tot timpul doar ceteodata.

Răspuns Câştigător
| AlexCristi97 a răspuns:

As zice ca e normal, mai ales daca esti adolescent si esti excitat posibil sa apara lichid preejaculator. Sau poate nu iti faci igiena corespunzatoare. Cat timp nu te doare mai ales in timpul urinarii, nu e nimic de care sa te ingrijorezi, doar spala-te mai des cu apa calda si sapun.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca lichidul este incolor, transparent si lipicios in acel caz cel mai probabil sunt resturi de lichid preejaculatot.
In schimb daca lichidul amintit are aspect uleios, ca o grasime foarte moale sau un aspect branzos si de culoare albicioasa, in acel caz este posibil sa fie vorba de secretia numita smegma.
https://www.bzi.ro/ce-este-smegma-lichidul-secretat-de-barbati-947713
https://www.tpu.ro/......zile-dupa/
Multa sanatate!

| Sofer a răspuns:

Lichid preejaculator.

| SexyBalauru a răspuns:

Daca nu faci branza e bine, e vorba aia oricum pestele la apa vinewinking