| TotEu1993 a întrebat:

Buna ziua TPU! De ce unele persoane se excita in vis? atat de tare incat ajung "sa se elibereze" se intelege, si in timpul ala se trezesc! Mi s-a intamplat de 2 ori
Care este motivu?

Răspuns Câştigător
| Negoiu a răspuns:

Subconstientul lucreaza! Daca nu ai relatii sexuale si iti doresti sau iti este gandul la cineva, normal ca ajungi sa ai vise erotice! Hormonii nu dorm...

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E ceva normal cand hormonii fierb in tine

| OnuOnulică a răspuns:

Deorece simte nevoie pe moment.
Peace ♥

| Alcyon a răspuns:

Fiindca simti nevoia sa o faci dar nu ai cu cine.

| LineGuide a răspuns:

In timpul somnului exista ejaculari, si este demonastat la nivel stiintific. Este posibil ca in acea noapte ejacularea sa fi fost mai dura, sau mai puternica, si sa te fi trezit.
Mult noroc!