| Dog4234 a întrebat:

Buna ziua, TPU!
In primul rand, va doresc tuturor SARBATORI FERICITE SI MULTA SANATATE!
In al doilea rand, as avea o intrebare legata de o chestie ciudata care se intampla de vreo 3 ani de zile. In anii acestia am tot visat o fata pe care am si intalnit o de mai multe ori, aparent intamplator, dar nu am vorbit cu ea. O chestie ciudata este ca noi avem lucruri in comun, ea are iubit, iar eu o visez noaptea si ma intalnesc cu ea pe strada.
Daca ma gandesc la ea, cateodata chiar imi apare in cale de nicaieri. Parca se teleporteaza.
Stiu ca, pe unii oameni ii amuza intamplarile de mai sus doar ca, nu inteleg de ce se intampla astea.
Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt doar vise de noapte... care vin si pleaca.
Nu am inteles ce chestii puteti avea voi in comun, cand tu nu ai vorbit in viata ta cu ea. Cred ca asta-i doar imaginatia ta, ca de intamplat nu vad sa se fii intamplat nimic in viata reala.

| Crackman a răspuns:

Orqsul tau este mic

Răspuns utilizator avertizat