| Eygey a întrebat:

Daca visez ceva noaptea a doua zi se intampla ce am visat sau se poate intampla si dupa o saptamana?

9 răspunsuri:
| ZK a răspuns:

Nu cred.Una e visul și una e viața reală.thinking

| adela2012 a răspuns:

Nu prea se intampla, rara este situatia cand lumea viselor este egala cu realitatea. Fundita?

| XxXNumBerXxX a răspuns:

Nu prea cred de ex eu am visat acum 1 zi ca duminica era ultima zi de vacanta adica ca vacanta dura o saptamana dar inainte de asta am vista ca ma plimbam cu cineva de care imi place

| Eygey explică (pentru XxXNumBerXxX):

Si nu sa mai intamplat nimic nu?

| XxXNumBerXxX a răspuns (pentru Eygey):

Pai asta e a doua zi sa vedem acum big grin(dupa acel vis chiar vreau s-o intreb pe acea fata):d

| Eygey explică (pentru XxXNumBerXxX):

Sa mai intamplat asta pana la urma? sau nu?

| Kiki2001 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat de multe ori dar visam intr-o zi si se intampla dupa un tip. depinde ce ai visat.

| Eygey explică (pentru Kiki2001):

Cum adica depinde ce am visat?

| Kiki2001 a răspuns:

De exempu daca ai visat asa scurt de exemplu:te visezi pe tine si pe mama ta in bucatarie si ii spui ti-am spus eu mama! se va indeplini si apropo daca visezi monstri, etc nu ve va intamplat... cati ani ai?