| needhelp76 a întrebat:

Buna ziua tuturor! dimineata si seara fac o incalzire usoara, dupa care fac cate 90 de genoflexiuni, intre 30 si 40 de abdomene si alergare pe loc cam 5 min dupa. Este relativ putin, dar imi vine sa vomit de fiecare data dupa ce fac! Nu ajung la faptul in sine, ci doar o stare de greata care ma tine maxim o jumatate de ora dupa ce am terminat. Stiti de la ce poate sa fie? Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| w0nderboy a răspuns:

Salut, mananca cu 2-3 ore inainte sa incepi exercitiile, intrebarea nu trebuia incadrata aici, iar modul in care ai intrat direct in subiect este chiar amuzant, bafta la exercitii!

| VrajitorulMaleficRevine6666 a răspuns:

Te caci prea des si ti s-a largit rectul anal. Sfatul meu [t tine e sa mananci catmai multe briose cu prune si sa bei un pahar cu lapte de lamaie