| cookieblueeyes a întrebat:

Buna ziua tuturor, imi puteti da si mie un sfat pe ce siteuri de socializare as putea sa imi gasesc o prietena (mentionez faptul ca am iesit dintr-o relatie de 1 an si un pic si m-am inchis in mine). multumesc. de cluburi si baruri sa nu imi spune-ti pentru ca nu am prieteni care care frecventeaza asa ceva si prin urmare nu am cu cine sa ies ...ms TPU

Răspuns Câştigător
| allex604 a răspuns:

Salutare bro, sunt in aceiasi situatie ca si tine, am incercat si eu cateva site-uri de matrimoniale, dar nu sunt persoane serioase (numai "profesioniste"). Parerea mea e sa incerci sa eviti site-urile astea...cred ca iesitul in club face mult bine...bafta!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Totul este posibil dar pe net e multa ipocrizie, vrajeala si atat rar persoane serioase cam 2 la suta restul sunt niste ipocriti demni de oscar, asa ca e greu sa gasesti in general pe siteuri de astea stau rebuturile societatii care nu se adapteaza vietii reale, eu recomand sa cauti real sau pers mature

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am gasit pe TPU deci... mai stai si tu pe aici poate iti iese ceva laughing.

| JAYBEE a răspuns:

Www.facebook.com
www.simpatie.ro
www.matrimoiale.ro

Iti faci cont, iti pui o poza si incepi sa socializezi cu domnisoarele. Daca merge treaba, o sa va intalniti si in viata reala la o cafea, prajitura in club.

| cookieblueeyes explică:

Da, o sa incerc sa vedem daca ies cumva din aceasta situatiesad