| cookieblueeyes a întrebat:

Am terminat o relatie in urma cu 1 an si nu imi mai gasesc iubita....adevarul e ca nici nu ies in cluburi sau chestii de genul, in ultima vreme m-am inchis in mine si in afara de munca nu stiu altceva...un sfat imi puteti da? multumesc!

Răspuns Câştigător
| Public22 a răspuns:

Eu zic sa faci si altceva in afara de munca, iesi cu prietenii, mergi in parc, in club, oriunde unde poti comunica. Fii mai vesel si fata va veni ea singura stai linistit. Cum vrei sa o gasesti daca tu numai munca stii? Fete sunt multe, garla. Capul sus! sper ca te-am ajutat.

| cookieblueeyes explică (pentru Public22):

Multumesc frumos pentru sfat! o zi buna iti doresc

8 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Intra pe niste site-uri de socializare gen twoo.com

| neutrino a răspuns:

Mai asteapta putin pana vine primavara, sa poti fi vazut in toata splendoarea ta, si cu siguranta ca vei avea succesul scontat.

| sofisis a răspuns:

Pai....incepe sa cunosti si altceva in afara de munca. Asta ar cam fi primul pas : socializeaza mai mult.

| herbil6 a răspuns:

Eu spun sa te mai relaxezi si sa-ti eliberezi mintea

| Sandu_Adrian_1992 a răspuns:

Din ce cauză s-a terminat ultima relație?
A fost datorită sexului?
Dacă a fost datorită sexului poți afla ce trebuie să faci pe www.scapadeejaculareaprecoce.com
Dacă nu a fost din cauza sexului, ce îngrijorări, frustrări sau probleme te-au făcut să te închizi în tine?
Vreau să te ajut dar trebuie să am mai multe informații. Dacă vrei să vorbim mai privat intră pe site și trimite-mi mesaj la contact.
Numai bine, Adrian.

| cookieblueeyes explică (pentru Sandu_Adrian_1992):

Nu, nu e din cauza sexului, poate ca si faza ca sunt un tip mai plinut, inainte eram mai vesel, mai cu initiativa, prieteni am (amici) dar majoritatea sunt casatoriti, cu copii ...si nu ies in cluburi, baruri, etc. iar eu am cam ramas la coada lor si nu am cu cine sa ies, colegii de munca la fel cu familiile lor, ori chiar daca sunt singuri nu ies, mie personal nu imi mai plac iesirile in cluburi, discoteci si chiar de as vrea sa ies oricum nu am cu cine. multumesc

| Anonymous996 a răspuns:

Iesi pe afara! Ca daca nu o sa dai la manivela mult timpwinking. Gasesti tu o prietena chiar daca nu iti place de ea sa ai pe cine saruta etc etcwinking.